Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Administration
id: Administrasi

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: News
id: Berita

en: Review
id: Periksa

en: Services
id: Layanan

en: Scheduling
id: Penjadwalan

en: URL aliases
id: Alias URL
