Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Blog
lv: Blogs

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: URL aliases
lv: URL aizstājvārdi
