Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Administration
oc: Administracion

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: News
oc: Novèlas

en: Services
oc: Servicis

en: URL aliases
oc: Aliàs d'url

en: Moderate content
oc: Moderar lo contengut
