Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Administration
pt: Administração

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: News
pt: Notícias

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: URL redirects
pt: Redirecionamento de URLs

en: Publications
pt: Publicações

en: Directories
pt: Diretórios

en: Services
pt: Serviços

en: Scheduling
pt: Agendamento

en: Locations
pt: Localizações

en: URL aliases
pt: URLs alternativas

en: Moderate content
pt: Conteúdo Moderado

en: Fix 404 pages
pt: Conserta páginas 404
