Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Approve
ru: Утвердить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Blog
ru: Блог

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: News
ru: Новости

en: Review
ru: Проверка

en: URL redirects
ru: Перенаправления url-адресов

en: Publications
ru: Публикации

en: Directories
ru: Папки

en: Services
ru: Службы

en: Scheduling
ru: Планирование

en: Locations
ru: Места

en: URL aliases
ru: Синонимы URL

en: Fix 404 pages
ru: Исправление 404 страниц

en: Site features
ru: Особенности сайта
