Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Administration
tr: Yönetim

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: URL redirects
tr: URL yönlendirmeleri

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Scheduling
tr: Zamanlama

en: Locations
tr: Konumlar

en: URL aliases
tr: Url takma adları

en: Fix 404 pages
tr: 404 sayfalarını düzelt
