localgov test (3.0.15) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Messages
bg: Съобщения
