localgov test (3.0.15) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
