localgov test (3.0.15) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Messages
sv: Meddelanden

en: author
sv: författare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Welcome message
sv: Välkomstmeddelande

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Find and manage content.
sv: Hitta och hantera innehåll.

en: Asc
sv: Stigande

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Default long date
sv: Förvalt långt datum

en: Default medium date
sv: Förvalt mellanlångt datum

en: Default short date
sv: Förvalt kort datum

en: Find and manage content
sv: Hitta och hantera innehåll
