LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Custom
cy: Addasu
