LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Username
no: Brúkaranavn

en: Password
no: Loyniorð

en: Settings
no: Setingar

en: Region
no: Øki

en: Custom
no: Sergjørt
