LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Region
am: ክልል

en: Custom
am: ብጁ
