LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Region
gu: ક્ષેત્ર
