LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Region
ku: ناوچە
