LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Find
ug: ئىزدەش
