LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Region
ast: Rexón
