LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Region
hu: Régió

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: Select an address
hu: Cím kiválasztása

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Endpoint
hu: Végpont
