LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Region
ca: Regió

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Add to iCalendar
ca: Afegeix a iCalendar

en: Change
ca: Canvia

en: Base path
ca: Camí base
