LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Change
cs: Změnit

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: Select an address
cs: Vybrat adresu
