LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Region
eo: Regiono
