LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Download PDF
es: Descargar PDF

en: Region
es: Región

en: Postcode
es: Código postal

en: Change
es: Cambiar

en: to
es: a

en: Find
es: Buscar

en: Base path
es: Ruta base

en: Select an address
es: Seleccionar una dirección

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Commencing
es: Comenzando
