LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Region
et: Regioon

en: Change
et: Muutmine

en: to
et: -

en: Base path
et: Baasasukoht
