LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Region
gl: Área

en: Add to iCalendar
gl: Suscribirse ao calendario

en: Change
gl: Cambiar

en: to
gl: a

en: Base path
gl: Ruta base
