LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: Change
he: חשב

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי
