LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: Region
is: Svæði

en: Add to iCalendar
is: Bæta í iCalendar

en: Select an address
is: Veldu heimilisfang
