LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Change
ka: შეცვლა
