LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: Select an address
sr: Изаберите адресу
