LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Change
te: మార్చు
