LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Download
de: Herunterladen

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Download PDF
de: PDF herunterladen

en: Postcode
de: Postleitzahl

en: Add to iCalendar
de: Zu iCalendar hinzufügen

en: Change
de: Ändern

en: Find
de: Finden

en: Base path
de: Basispfad

en: Northern Ireland
de: Nordirland

en: Scotland
de: Schottland

en: Page titles
de: Seitentitel

en: Select an address
de: Eine Adresse auswählen.

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Endpoint
de: Endpunkt
