LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Download
fi: Lataa

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: Region
fi: Alue

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Add to iCalendar
fi: Lisää iCalendariin

en: Change
fi: Muuta

en: Base path
fi: Peruspolku

en: Select an address
fi: Valitse osoite

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
