LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Download
ja: ダウンロード

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Download PDF
ja: PDFをダウンロード

en: Region
ja: リージョン

en: Add to iCalendar
ja: iCalendarに追加

en: Change
ja: 変更

en: Base path
ja: ベースパス

en: Select an address
ja: 住所を選択

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
