LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်
