LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Region
ps: سيمه

en: Change
ps: بدلون
