LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Download
pt: Descarregar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Download PDF
pt: Descarregar PDF

en: Region
pt: Região

en: Add to iCalendar
pt: Adicionar ao iCalendar

en: Change
pt: Mudar

en: Base path
pt: Caminho base

en: Page titles
pt: Os títulos das páginas

en: Select an address
pt: Selecione uma morada
