LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Download
sk: Prevziať

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Change
sk: Zmeniť

en: Page titles
sk: Titulky stránky

en: Select an address
sk: Vyberte adresu

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
