LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Region
sq: Sektori
