LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Download
bg: Свали

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Region
bg: Област на сайта
