LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ
