LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: Region
eu: Atal

en: Change
eu: Aldatu

en: Base path
eu: Bide basea
