LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Download
fa: دانلود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Download PDF
fa: دانلود فایل PDF

en: Region
fa: ناحیه

en: Change
fa: تغییر

en: Find
fa: پیدا کن

en: Base path
fa: مسیر پایه
