LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Region
hy: Տարածաշրջան
