LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Region
km: តំបន់
