LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Region
lt: Sritis

en: Change
lt: Keisti

en: Select an address
lt: Pasirinkite adresą
