LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Postcode
mr: पोस्टकोड
