LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Region
ne: क्षेत्र
