LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Download
nn: Last ned

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Add to iCalendar
nn: Legg til i iCalendar
