LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Download
pl: Pobierz

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Change
pl: Zmień

en: Find
pl: Znajdź

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Page titles
pl: Tytuł strony

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.
