LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Download PDF
pt: Baixar PDF

en: Region
pt: Região

en: Postcode
pt: CEP

en: Change
pt: Mudar

en: Base path
pt: Caminho base

en: Page titles
pt: Títulos das páginas

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total
