LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Download
ru: Скачать

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: Region
ru: Область

en: Add to iCalendar
ru: Добавить в iCalendar

en: Change
ru: Изменить

en: Base path
ru: Базовый путь

en: Northern Ireland
ru: Северная Ирландия

en: Scotland
ru: Шотландия

en: Page titles
ru: Заголовки страниц

en: Select an address
ru: Выберите адрес

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
