LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์
